Charming Garden In Florence

  • 70 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Charming Garden In Florence o rozloze 70 m² se nachází ve čtvrti Historické centrum Florencie 18 minut chůze od Palác degli Uffizi a pojme až 4 hostů. Toto ubytování zahrnuje 2 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Některé pokoje mají výhled přes zahradu.

Mezi další zařízení patří chladnička a trouba, které slouží k samoobsluze.

Hlavní umístění přibližně 15 minut chůze od vlakového nádraží Florence Santa Maria Novella umožňuje přístup do Chiesa Russa Ortodossa Della Nativita. K Bargello se dostanete za 20 minut pěšky. Restaurace Trattoria Dell'Orto nabízí jídla toskánské a leží ve vzdálenosti 5-minutové chůze od ubytování. Letiště Florencie je vzdáleno 5 km.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Charming Garden In Florencie
Ghiberti Apartment By Firenze Prestige
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ghiberti Apartment By Firenze Prestige

19 m od ubytování
USD 226 USD 203
za noc
Central Basement Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Central Basement Apartment

106 m od ubytování
USD 61 USD 55
za noc
Apartment Blu In Florence, Oltrarno - San Frediano
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartment Blu In Florence, Oltrarno - San Frediano

9.4
Výjimečný 30 recenzí
205 m od ubytování
USD 229 USD 206
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Florencie
    8 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    1,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licenceIT048017C2NJLYOBIP
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Charming Garden In Florence apartmán umístěn?
      Apartmán Charming Garden In Florence apartmán se nachází v blízkosti Kaple rodiny Brancacci.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Charming Garden In Florence?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Charming Garden In Florence patří mimo jiné Náměstí Piazza del Duomo, Palác degli Uffizi, Bargello.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Charming Garden In Florence apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Charming Garden In Florence apartmán je 271 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Trattoria Dell'Orto a Il Guscio, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost apartmán Charming Garden In Florence apartmán?
      Apartmán Charming Garden In Florence apartmán má celkovou výměru 70 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Florencie
    8 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    1,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Charming Garden In Florencie

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít